Tarptautinis eTwinning projektas „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“

        Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla  įgyvendina tarptautinį projektą „TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS IR JŲ INTEGRAVIMAS UŽSIENIO KALBŲ IR KITŲ DALYKŲ PAMOKOSE“ .  Mūsų įstaigoje už projektą atsakingos ikimokyklinio ugdymo mokytojos:  R. Žvirblytė, S. Petrošiūtė ir pavaduotoja K. Mickevičienė.

                     2021-05-27 vyko etwinning projekto renginys -TILTAS su VDU studentu PULKIT GUPTA iš INDIJOS.  „Namaste“ , pasigirdo balsas iš anapus ekrano. Su Jumis sveikinasi Pulkit Gupta iš Indijos. P. Po pasisveikinimo svečias  vaikus supažindino su animaciniu filmuku ir jo herojumi, kuris daro gerus darbus, sužinojo, ką reiškia aitvarų šventė, kaip vadinasi tradiciniai rūbai, maistas, kaip pasakyti „Labas“ indiškai. Didelį vaikų dėmesį patraukė skaičiai, jų pavadinimai indų kalba. Visi kartu bandė suskaičiuoti iki 3 indiškai, taip pat turėjo progą ir patys užduoti rūpimus klausimus svečiui interaktyviai anglų kalba.

Skip to content