Vėsiam viduržiemio glėby,
Kai saulė šviečia, bet nešildo,
Tėvynę apkabinęs tu tiki –
Gyvuosime. Teišsipildo.
Nijolė Oželytė

Lietuvos valstybės 101-ąjį gimtadienį 5 – 8 kl. mokiniai pasitiko dainomis ir pokalbiais apie istoriją, žmones, kurie sukūrė Lietuvą, apie Kauną, lietuvybės vėliavnešių miestą ir apie mus, kurie kuria Lietuvą dabar.
Septintokių Martynos, Ievos, Viktorijos jautrūs žodźiai apie Tėvynę, mokytojos Inesos Ruplėnienės istorijos priminimas, septintoko Igno Armalio pranešimas apie Laikinosios sostinės Kauno aukso amžių tarpukariu, nuostabi aštuntokės Medos Ivoškytès daina, puikūs merginų ir vaikinų choro pasirodymai ( meno ir muzikos vadovės Lijana Statkauskaitė ir Sonata Kristina Keibienė) bei labai linksma pradinukų dainelė( vadovė Irena Čiulkinienė) uždegė visus tikėjimu, kad vienybe, pagarba savo kalbai ir istorijai, sunkiu ir atkakliu kasdieniu darbu išsaugosime laisvę ir sukursime gerovę, apie kurią svajojame.
Tradiciškai svarbios valstybinės šventės išvakarėse mokykloje buvo pagerbti ir apdovanoti mokiniai, pasiekę geriausius rezultatus I-ame pusmetyje. Mūsų mokyklos klasėse tikrai sėdi ateities herojai, kurie po metų kitų kurs ir puoselės Lietuvą.

Skip to content