Sausio 11 ir 18 d. 8a, 8b, 8ar kl. mokiniai dalyvavo nuotoliniame seminare lytiškumo ugdymo tema „Jie ir jos/ Meilė“.  Edukacijos metu paliestos savivertės stiprinimo, patyčių ir vertybių įsivardijimo aktualijos, nes kartais mokiniai visai nesijaučia esantys kuo nors ypatingi ir išskirtiniai, todėl labai svarbu atskleisti, kad kiekvienas esame unikalus. Taip pat moksleiviai supažindinti su vyrų ir moterų fiziologiniais, psichologiniais ir dvasiniais skirtumais, aptarti tarp lyčių vyraujantys stereotipai. Bei kaip sugebėti atskirti susižavėjimą, įsimylėjimą ir meilę.

Didelį ačiū sakome organizacijos „Jotvingiai“ lektoriams už įdomias paskaitas, bei klasių vadovams už pagalbą.

Visuomenės sveikatos spec. Dovilė Karčiauskienė