Mokytojų taryba

2018–2019 mokslo metai

 

Andrašiūnienė  Alma meninio ugdymo mokytoja
Arbačiauskienė Gintarė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Bacevičiūtė-Paskočinienė Edita Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Paplauskienė Dovilė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Cirulytė Eglė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Drulytė Deimantė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Lekstutytė Ugnė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Meslinaitė Deimantė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Narbutavičienė Aistė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Paulauskaitė Jurgita Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresnioji auklėtoja
Paliokaitė Simona Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Petrylienė Gintarė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Petrylienė Laura Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Petrošiūtė Simona Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Purga Dovilė Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Šukienė Ilma Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Vildžiūnienė Beatričia Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Žvirblytė Raminta Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Adomavičienė Raimonda Pradinių klasių mokytoja
Berentienė Dalia Pradinių klasių mokytoja
Biknienė Kristina Pradinių klasių mokytoja
Čiulkinienė Irena Pradinių klasių mokytoja
Čiupailienė Jūratė Pradinių klasių mokytoja
Gancevskaitė Inga Pradinių klasių mokytoja
Giržadienė Danutė Pradinių klasių mokytoja
Kavaliauskienė Lina Pradinių klasių mokytoja
Mikailienė Lina Pradinių klasių mokytoja
Ragauskienė Daiva Pradinių klasių mokytoja
Raustytė Daiva Pradinių klasių mokytoja
Streckienė Valerija Pradinių klasių mokytoja
Zbarauskienė Daiva Pradinių klasių mokytoja
Aleksandravičius Kęstutis Kūno kultūros mokytojas
Ališauskienė Marytė Chemijos mokytoja
Andriuškevičius Antanas Vladas Kūno kultūros mokytojas
Barkauskienė Daiva Anglų kalbos mokytoja
Boguševičienė Lina Informacinių technologijų mokytoja
Brazienė Lina Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja
Čibirienė Asta Technologijų mokytoja
Dulinskienė Sonata Anglų kalbos mokytoja
Gicevičienė Aušrelė Matematikos mokytoja
Janušonienė Rūta Lietuvių kalbos mokytoja
Jazerskienė Rasa Technologijų mokytoja
Junelienė Ginta Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja
Jurkšienė Rita Lietuvių kalbos mokytoja
Kaniauskienė Janina Anglų kalbos mokytoja
Kazlovskis Bronius Kūno kultūros mokytojas
Keibienė Sonata Kristina Muzikos mokytoja
Kijauskienė Rita Muzikos mokytoja
Kizys Rimas Fizikos mokytojas
Leitanienė Dalia Biologijos, chemijos mokytoja
Miežanskas Giedrius Dorinis ugdymas
Mickevičienė Kristina Lietuvių kalbos mokytoja
Miliukevičienė Diana Geografijos mokytoja
Nagelienė Laimutė Dailės mokytoja
Naginytė Ramūnė Matematikos mokytoja
Narbutienė Aušra Matematikos mokytoja
Paškevičienė Jolanta Anglų kalbos mokytoja
Paulaitienė Vitalija Dailės mokytoja
Pralgauskienė Regina Šokių mokytoja
Ramanciuškas Evaldas Istorijos mokytojas
Rancienė Rasa Lietuvių kalba/Žmogaus sauga
Ruplėnienė Inesa Anglų, istorijos mokytoja
Sabestinienė Violeta Rusų kalbos mokytoja
Sadauskas Algirdas Technologijų mokytojas
Sanspreiškienė Rosvita Matematikos mokytoja
Sarpaliūtė Nijolė Lietuvių kalbos mokytoja
Siliūnienė Ingrida Kūno kultūros mokytoja
Spingytė Aušra Anglų kalbos mokytoja
Šilkinienė Vijoleta Vokiečių kalbos mokytoja
Titenienė Ingrida Biologija/ Gamta ir žmogus
 Žilienė Nijolė Fizikos mokytoja
Valasevičienė Ingrida Geografijos mokytoja