Mokinių pasiekimai

2016-2017 mokslo metai

TARPTAUTINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS

Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA – 2017“.
Mantas Samulionis (4a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) III vietos diplomas
Tarptautinė matematikos olimpiada „KINGS 2016“
Mantas Samulionis (4a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) III vietos diplomas 
Skirmantas Belovas (3a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) pripažintas geriausiu mokinių klubo nariu.

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS

Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS 2016“
Mantas Samulionis (4a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  IV vieta Lietuvoje, II vieta Kauno mieste 

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas Maironio lietuvių literatūros muziejuje
Kasparas Bendoraitis (1b klasė, mokytoja L.Mikailienė) I turo nugalėtojas, respublikinio moksleivių skaitovų konkurso laureatas

Respublikinis edukacinis lietuvių k, matematikos, biologijos, anglų k. konkursas „OLYMPIS 2016“ Rudens sesija
Adelė Kulakauskaitė, Deimilė Kvederytė, Gustė Morkulytė, Rugilė Rachlevičiūtė (1a klasė, (V.Streckienė)  konkurso medaliai

KAUNO MIESTO KONKURSAI, OLIMPIADOS

Meninio skaitymo konkursas „Tauta prasideda nuo žodžio
Gytis Daubaras (1a klasė, mokytoja V.Streckienė)  I turo nugalėtojas 
Tomas Bytautas (2a klasė, mokytoja D. Berentienė)  II vieta 

Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Deklamuoju Lietuvai” skirtas Jono Žemaičio-Vytauto 108-osioms gimimo metinėms paminėti“
Kasparas Bendoraitis (mokytoja L.Mikailienė) laureatas

Skaitovų konkursas, skirtas 2017 m. poetams jubiliatams, vaikų literatūros muziejuje
Tomas Bytautas (2a klasė, mokytoja D. Berentienė)  nugalėtojas 

Kauno krašto ateitininkų meninio skaitymo konkursas ,,Tikiu aš dieną-didelę ir šviesią“
Viltė Baravykaitė, Gabija Selelionytė, Deimantė Selelionytė (5c klasė, parengė mokytoja L. Brazienė), Rusnė Abramavičiūtė (6a, parengė mokytoja L. Brazienė) laureatės.

 Pasakų personažo – kiškio konkursas „Šimtas zuikių susirinko“  vaikų literatūros muziejuje
 Medeinė Daukutytė nugalėtoja

Kauno miesto mokinių piliakalnių maketų, fotografijų ir piešinių konkursas „Tėviškės raštuos mano Lietuva“
1c klasės ( mokytoja V.Paškauskienė) parengtas piliakalnio maketas – III vieta

Kauno m. mokyklų žaidynių  mergaičių kvadrato I-o etapo varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) I vieta

Kauno m. mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) atrankos varžybose I vieta, finalinėse futbolo 5×5 varžybose. III vieta.

Mokinių pasiekimai 2015-2016 mokslo metais

Mokinių pasiekimai 2014-2015 mokslo metais

Mokinių pasiekimai 2013-2014 mokslo metais