2019 – 2020 mokslo metai

Partizanų g. 22
Radvilėnų pl. 7
Standartizuoti testai
Partizanų g. 22

LaureataiUžimta vietaKonkursasKlasėMokytojas
Ieva FominaXXIII vietaRespublikinis konkursas "Šalia manęs - kitas žmogus"8aGinta Junelienė
Luknė JakimavičiūtėVI vietaRespublikinis konkursas "Šalia manęs - kitas žmogus"7aGinta Junelienė
Mokyklos bendruomenėKauno miesto mokyklų aplinkos puošimo konkursas
KomandaI vietaLMŽ merginų futbolo 5x5 zoninės varžybosI.Siliūnienė
KomandaI vietaLMŽ merginų futbolo 5x5 zoninės varžybosI.Siliūnienė
Gytis DaubarasLaureatasRespublikinis moksleivių skaitovų konkursas4aV.Streckienė
Rustė GūdmantaitėII vietaAnglų kalbos konkursas "Dėkoju tau mokytojau"3bS.Dulinskienė
Aistis JakutonisI vieta"Fizikos bandymai apie mus"8aN.Žilienė
Ignas ArmalisIII vietaKauno istorijos olimpiada7aI.Ruplėnienė
Ignas ArmalisI vietaViktorina " Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją"7aI.Ruplėnienė
Ignas ArmalisIII vietaBiologijos olimpiada. Kauno miesto etapas7aD.Leitanienė
Nojus KarosevičiusLaureatasRašinio konkursas " Mano pirmoji kaltė"6bK.Mickevičienė

Radvilėnų pl. 7

LaureataiUžimta vietaKonkursasKlasėMokytojas
KolektyvasII vietaKauno mokyklų golfo varžybosB.Kazlovskis
KolektyvasRezultataiOlympis - 2019 rudens sesija2-7 kl.Kolektyvas
Miglė AnikanovaitėLaureatė2019m. Kengūros projekte " Tavo žvilgsnis"8S.Dulinskienė
Tomas KačinskasII vietaSolidarumo bėgimas7 RB.Kazlovskis
Rugilė TatariūnaitėII vietaSolidarumo bėgimas7 RB.Kazlovskis
Komanda LaureataiTarptautinė KINGS olimpiadaA.Narbutienė , N.Sarpaliūtė
KomandaI vietaProtų mūšis "Tiriu. Pažįstu. Saugau"6 RA.Narbutienė
Ugnė DambrauskėI vietaSolidarumo bėgimas7 RB.Kazlovskis
Rytis LiuberskisI vietaSolidarumo bėgimas7 RB.Kazlovskis
Arminas KildišisIII vietaSolidarumo bėgimas7 RB.Kazlovskis
Ąžuolas VenciusLaureatasRašinio konkursas " Mano pirmoji kaltė"5 RR.Rancienė
Emilija LukoševičiūtėLaureatėRašinio konkursas " Mano pirmoji kaltė"7 RR.Rancienė

Archyvas

2018-2019 m.
2017-2018 m.
Archyvas
2017-2018 m.

2017-2018 mokslo metai

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS
Respublikinis edukacinis lietuvių k, matematikos, biologijos, anglų k. konkursas „OLYMPIS 2017“ Rudens sesija
Lietuvių kalbos konkursas
Dovydas Vaičius  (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Adelė Kulakauskaitė, Rugilė Rachlevičiūtė, Atėnė Gūdmantaitė  (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Nedas Kavolius  (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Kostas Jukonis  (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Ignas Armalis (6 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Martyna Jurevičiūtė  (6 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Atas Lileikis, Rustė Gūdmantaitė, Luknė Varžinskaitė  (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinė) – I laipsnio diplomas 
Diana Saulytė, Rokas Kurpaitis, Joris Mačiulis, Rapolas Paškevičius, Kamilė Bačiauskaitė, Dainius Vištorskis, Mantas Viliekis, Deimilė Kvederytė, Osvaldas Šliužas, Ugnė Gustaitytė, Gustė Morkulytė, Atėnė Balalytė, Ugnė Gineitaitė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – I laipsnio diplomas
Nedas Ivanauskas, Mingailė Samulionytė, Rugilė Žygytė, Simonas Stasytis, Agnė Janušauskytė, Mantas Ginaitis, Tėja Kazlauskaitė, Augustė Morkūnaitė, Milėja Pučkaitė  (2 b klasė, mokytoja I.Gancevskaitė) – I laipsnio diplomas 
Eidas Bielskus, Mantas Janušauskis, Ieva Pališkytė,  Nojus Tarosevičius  (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – I laipsnio diplomas 
Viktorija Šliužaitė, Ieva Fomina, Emilė Karušytė, Dominyka Žigaitė, Paulina Morkulytė, Evita Bitinaitė, Skaistė Petrauskaitė, Monika Beleišytė, Justas Valaitis  (6 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – I laipsnio diplomas 
Karina Fotinaitė, Ugnius Jakutonis  (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – II laipsnio diplomas
Emilija Zetrinaitė (2 a klasė, mokytoja V. Sreckienė),  Liukas Čižinauskas  (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė)   – II laipsnio diplomas
Ieva Stelnionytė (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – II laipsnio diplomas
Vakarė Petrauskaitė  (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – II laipsnio diplomas
Nida Kazlauskaitė, Daniela Švelnytė  (6 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) – II laipsnio diplomas
Robertas Fotinas, Skirmantas Belovas (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) –  III laipsnio diplomas
Emilija Gujūtė (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švėgždaitė) –  III laipsnio diplomas
Anglų kalbos konkursas
Gabrielė Kolbutė (8 a klasės mokinė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Rugilė Rachlevičiūtė, Diana Saulytė, Joris Mačiulis  (2 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) – I laipsnio diplomas
Agnė Janušauskytė, Nedas Kavolius, Nedas Ivanauskas (2 b klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  I laipsnio diplomas
Emilija Gujūtė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  I laipsnio diplomas
Kostas Jukonis, Patrikas Jočys (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Ieva Fomina, Mindaugas Gudaitis, Evita Bitinaitė, Martyna Jurevičiūtė (6 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) –  I laipsnio diplomas
Meda Ivoškytė  (7 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  I laipsnio diplomas
Vilius Kasatkinas, Gintarė Eidukaitytė (8 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Osvaldas Šliužas, Rapolas Paškevičius, Mantas Vileikis (2 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) – II laipsnio diplomas
Tėja Kazlauskaitė  (2 b klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė)   –  II laipsnio diplomas
Augustinas Gudžinskas, Matas Jonaitis (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  II laipsnio diplomas
Adomas Venslovas, Amelija Vaičiukynaitė, Akvilė Vincevičiūtė (5 a klasės mokiniai, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Nida Kazlauskaitė, Emilė Karušytė, Paulina Morkulytė, Monika Beleišytė, Ignas Armalis (6 a klasės mokiniai, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) –- II laipsnio diplomas
Lukas Staniukaitis  (7 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  II laipsnio diplomas
Marijus Palšis, Aistis Jakutonis (7 a klasės mokiniai, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Mantas Ginaitis, Lukas Čižinauskas (2 b klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  III laipsnio diplomas
Gabrielė Žitkevičiūtė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) –  III laipsnio diplomas
Rugilė Misiukevičiūtė (6 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas
Arnas Lipnickas  (7 a klasė, anglų kalbos mokytoja N. Pilipavičienė) – III laipsnio diplomas
Biologijos konkursas
Atas Lileikis, Rustė Gūdmantaitė (1 b klasės mokinė, mokytoja I. Čiulkinienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Adelė Kulakauskaitė (2 a klasės mokinė, mokytoja V. Streckienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Eidas Bielskus (4 a klasės mokinė, mokytoja R. Adomavičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Karina Fotinaitė (1 b klasė, biologijos mokytoja I. Čiulkinienė) –  I laipsnio diplomas
Joris Mačiulis, Atėnė Gūdmantaitė, Atėnė Balalytė, Rapolas Paškevičieus, Rugilė Rachlevičiūtė, Ugnė Gustaitytė, Gustė Morkulytė, Ugnė Gineitaitė, Deimilė Kvederytė, Diana Saulytė, Mantas Viliekis, Osvaldas Šliužas, Rokas Kurpaitis, Kamilė Bačiauskaitė, Vainius Vištorskis (2 a klasė, biologijos mokytoja V. Streckienė) –  I laipsnio diplomas
Lukas Čižinauskas, Nedas kavolius, Augustė Morkūnaitė, Mantas Ginaitis, Nedas Ivanauskas, Rugilė Žygytė, Agnė Janušauskytė (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) –  I laipsnio diplomas
Ieva Pališkytė, Mantas Janušauskisė (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) –  I laipsnio diplomas
Kostas Jukonis, Akvilė Vincevičiūtė, Emilija Gujūtė (5 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  I laipsnio diplomas
Ieva Fomina, Skaistė Petrauskaitė (6 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  I laipsnio diplomas
Ugnius Jakutonis (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) –  II laipsnio diplomas
Emilija Zetrinaitė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė), Rėja Kazlauskaitė, Milėja Pučkaitė  (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė)  –  II laipsnio diplomas
Ieva Stelnionytė, Nojus Karosevičius, Skirmantas Belovas, Robertas Fotinas (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) –  II laipsnio diplomas
Luknė Jakimavičiūtė (5 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  II laipsnio diplomas
Rugilė Misiukevičiūtė, Ignas Armalis, Justas Valaitis, Mindaugas Gudaitis   (6 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  II laipsnio diplomas

Emilija Kazakevičiūtė (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) –  III laipsnio diplomas
Amelija Vaičiukynaitė (5 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  III laipsnio diplomas
Živilė Nuobaraitė, Aistis Jakutonis (7 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  III laipsnio diplomas
Gintarė Eidukaitytė (8 a klasė, biologijos mokytoja D. Leitanienė) –  III laipsnio diplomas
Fizikos konkursas
Živilė Nuobaraitė, Rusnė Aruodžiūtė (7 a klasė, fizikos mokytoja N. Žilienė) –  I laipsnio diplomas
Aistis Jakutonis (7 a klasė, fizikos mokytoja N. Žilienė) –  III laipsnio diplomas
Geografijos konkursas
Ignas Armalis (6 a klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Mindaugas Gudaitis, Viktorija Šliužaitė (6 a klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) –  I laipsnio diplomas
Aistis Jakutonis, Marijus Palšis (7 a klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) –  II laipsnio diplomas
Linas Mockūnas (7 b klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) –  II laipsnio diplomas
Jurijus Kuzminas (8 a klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) –  II laipsnio diplomas
Informacinių technologijų konkursas
Kostas Jukonis (5 a klasė, informacinių technologijų  mokytoja L. Boguševičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Mindaugas Gudaitis (6 a klasė, informacinių technologijų  mokytoja L. Boguševičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Patrikas Jočys, Vakarė Petrauskaitė (5 a klasė, informacinių technologijų mokytoja L. Boguševičienė) –  I laipsnio diplomas
Aistis Jakutonis (7 a klasė, informacinių technologijų mokytoja L. Boguševičienė) –  I laipsnio diplomas
Dovydas Vaičius (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) –  II laipsnio diplomas
Ugnė Gustaitytė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė), Nedas Kavolius (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė)  –  II laipsnio diplomas
Augustinas Gudžinskas, Emilija Tamašauskaitė (5 a klasė, informacinių technologijų mokytoja L. Boguševičienė) –  II laipsnio diplomas
Karina Fotinaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) –  III laipsnio diplomas
Nida Kazlauskaitė, Martyna Jurevičiūtė
 (6 a klasė, informacinių technologijų mokytoja L. Boguševičienė) –  III laipsnio diplomas
Naglis Čiečkius, Marijus Palšis (7 a klasė,informacinių technologijų mokytoja L. Boguševičienė) –  III laipsnio diplomas
Istorijos konkursas
Kostas Jukonis  (5 a klasės mokinys, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Ignas Armalis (6 a klasės mokinys, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Mindaugas Gudaitis (6 a klasės mokinys, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Emilija Gujūtė (5 a klasės mokinė, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) –  II laipsnio diplomas
Gabrielė Žitkevičiūtė, Luknė Jakimavičiūtė, Patrikas Jočys (5 a klasė, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas
 Emilė Karušytė (6 a klasė, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas
Aistis Jakutonis, Rusnė Aruodžiūtė (7 a klasė, istorijos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas
Matematikos konkursas
Nojus Pocius  (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Osvaldas Šliužas, Joris Mačiulis, Rugilė Rachlevičiūtė, Kamilė Bačiauskaitė  (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Nedas Kavolius (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Ignas Armalis  (6 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Martynas Džiugas  (7 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – AUKSINIS DIPLOMAS
Rustė Gūdmantaitė, Atas Lileikis, Dovydas Vaičius (1 b klasė, mokytoja  I. Čiulkinienė) – I laipsnio diplomas 
Adelė Kulakauskaitė, Diana Saulytė, Atėnė Gūdmantaitė (2 a klasė, mokytoja  V. Streckienė) – I laipsnio diplomas 
Nedas Ivanauskas (2 b klasė, mokytoja  I. Gancevskaitė) – I laipsnio diplomas 
Eidas Bielskus (4 a klasė, mokytoja  R. Adomavičienė) – I laipsnio diplomas 
Marijus Palšis  (7 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – I laipsnio diplomas 
Gustė Morkulytė, Rokas Kurpaitis, Atėnė Balalaytė, Deimilė Kvederytė, Ugnė Gustaitytė, Vainius Vištorskis, Matas Vileikis  (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – II laipsnio diplomas 
Agnė Janušauskytė, Rugilė Žygytė, Lukas Čižinauskas, Mantas Ginaitis  (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – II laipsnio diplomas
Mantas Janušauskis, Ieva Pališkytė (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – II laipsnio diplomas
 Luknė Jakimavičiūtė  (5 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – II laipsnio diplomas 
Mindaugas Gudaitis, Justas Valaitis, Martyna Jurevičiūtė, Skaistė Petrauskaitė, Ieva Fomina, Lukas Šidlauskas, Paulina Morkulytė  (6 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – II laipsnio diplomas 
Aistis Jakutonis, Aleksandras Kantminas, Redas Tarabrinas, Rusnė Aruodžiūtė (7 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – II laipsnio diplomas 
Donatas Vitkaitis, Mantas Bartušis, Linas Mockūnas  (7 b klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – II laipsnio diplomas 
Gvidas Gicevičius, Vilius Kasatkinas  (8 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – II laipsnio diplomas 
Karina Fotinaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – III laipsnio diplomas 
Emilija Zetrinaitė, Gabrielė Gabrilavičiūtė, Ugnė Gineitaitė, Rapolas Paškevičius (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – III laipsnio diplomas
Tėja Kazlauskaitė, Simonas Stasytis (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – III laipsnio diplomas
Arnas Švelnys, Nojus Karosevičius, Ieva Stelnionytė, Skirmantas Belovas (4 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – III laipsnio diplomas
Kostas Jukonis, Emilija Gujūtė, Augustinas Gudžinskas (5 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – III laipsnio diplomas 
Emilis Pocius, Viktorija Šliužaitė, Gabrielius Marcos Buslys, Emilija Daujotytė, Nida Kazlauskaitė, Domantas Belickas, Emilė Karušytė (6 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – III laipsnio diplomas 
Naglis Čiečkius, Živilė Nuobaraitė, Ieva Černevičiūtė, Neda Navickaitė (7 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – III laipsnio diplomas 
Gintaras Tuminskas (7 b klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – III laipsnio diplomas 
Jurijus Kuzminas, Hubertas Urbietis,Tomas Kirvėla, Matas Gicevičius (8 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – III laipsnio diplomas 
Respublikinis rašinio konkursas „Ar aš buvau kodėlčius“ – vaikų literatūros muziejus
Kostas Jukonis (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Meilė Švėgždaitė) – respublikinio rašinio konkurso nugalėtojas.
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas Maironio lietuvių literatūros muziejuje
Gytis Daubaras, (2 a klasė, mokytoja Valerija Streckienė) – respublikinio moksleivių skaitovų konkurso I turo nugalėtojas.
Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS 2017“
Mokykloje konkurse dalyvavo 153 mokiniai. Didžiuojamės mokiniais, pasiekusiais puikų rezultatų.
Nykštukų grupėje:
Rustė Gūdmantaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – IV vieta tarp Kauno miesto pirmokų ir 36 vieta šalyje.
Karina Fotinaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – XIII vieta tarp Kauno miesto pirmokų ir 74 vieta šalyje.
Ugnė Gustaitytė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – I vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 20 vieta šalyje.
Nedas Ivanauskas (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – III vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 30 vieta šalyje.
Viltė Puskunigytė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – IX vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 88 vieta šalyje.
Ugnė Gineitaitė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – XIV vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 102 vieta šalyje.
Julius Juodsnukis (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – XIV vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 102 vieta šalyje.
Bičiulių grupėje:
Patrikas Jočys (5 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – X vieta tarp Kauno miesto penktokų ir 43 vieta šalyje.
Viktorija Šliužaitė (6 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – VII vieta tarp Kauno miesto šeštokų ir 29 vieta šalyje.
Mindaugas Gudaitis (6 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – XV vieta tarp Kauno miesto šeštokų ir 66 vieta šalyje.
Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės mergaičių futbolo 5x5 varžybos
Mokyklos mergaičių komanda: Miglė Vaižgėlaitė (6 b klasė), Rugilė Misiukevičiūtė, Paulina MorkulytėEmilė KarušytėEvita BitinaitėTaja Slušnytė (6 a klasės mokinės), Kristina Gritė (7 a klasė), Karina Medvedevaitė (7 b klasė). Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Ingrida Siliūnienė –  III vieta Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse mergaičių futbolo 5x5 varžybose.
Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 varžybos
Mokyklos mergaičių komanda: Miglė Vaižgėlaitė (6 b klasė), Rugilė Misiukevičiūtė, Paulina MorkulytėEmilė KarušytėEvita BitinaitėTaja Slušnytė (6 a klasė), Kristina Gritė (7 a klasė), Karina Medvedevaitė (7 b klasė). Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Ingrida Siliūnienė –  I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 varžybose.
KAUNO MIESTO KONKURSAI, OLIMPIADOS
6-oji VDU Kauno istorijos olimpiada

Ignas Armalis  (6 a klasė, istorijos mokytoja I. Ruplėnienė) – 5-6 klasių mokinių grupėje I vieta 
Vilius Kasatkinas  (8 a klasė, istorijos mokytoja J. Latakienė) – 7-8 klasių mokinių grupėje I vieta
Kauno miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados miesto etapas

Luknė Jakimavičiūtė  (5 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) – XVII vieta
Ieva Fomina  (6 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) – V vieta
Martyna Jurevičiūtė (6 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) – V vieta
Martynaa Džiugas (7 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) – VIII vieta
Gvidas Gicevičius (8 a klasė, matematikos mokytoja R. Sanspreiškienė) – VIII vieta
Kauno miesto 6-8 klasių mokinių 7-oji geografijos olimpiada „Mano gaublys“
Ignas Armalis  (6 a klasė, geografijos mokytoja I. Valasevičienė) – VI vieta
Kauno miesto 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 2018 
Luknė Jakimavičiūtė (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švegždaitė) – V vieta
Martyna Jurevičiūtė (6 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja M. Švegždaitė) – IV vieta
Kauno miesto 5-6 klasių mokinių gamtos olimpiada, skirta prof. Ričardui Kazlauskui atminti
Ignas Armalis (6 a klasė, mokytoja Dalia Leitanienė) – III vietos laimėtojas
Kostas Jukonis (5 a klasė, mokytoja Dalia Leitanienė) – VIII vietos laimėtojas
Mokyklos aplinkos puošimo ir Kalėdinių kompozicijų konkursas „Sveika,gyva, Kalėdų viešnia 2017"
Rusnei Aruodžiūtei, Evelinai Bukauskaitei (7 a klasės mokinėms, mokytoja Rasa Jazerskienė) už kompoziciją „Kalėdų papuošta eglutė“ įteikti diplomai ir asmeninės dovanos
Mokyklos projektas „Žiemos pasaka" apdovanotas Padėka už originalius mokyklos aplinkos puošimo akcentus.
Kalėdinių piešinių konkursas – organizatorius UAB „Kesko Senukai Lithuania“
2 a klasė (mokytoja V. Streckienė)  laimėjo vieną iš 20-ies dovanų – stalo žaidimų „ALIAS“ 
Kalėdinių atvirukų „Kalėdos Kalėdos..“ paroda – konkursas
Kristupas Mažeika (3 b klasė, mokytoja Lina Mikailienė) – konkurso nugalėtojas
Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro paskelbtas Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių literatūrinių kūrinių apie gamtą konkursas „Savoji svajonių ir siekimų žemė“
Gabija Danauskaitė (5 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Meilė Švėgždaitė)  konkurso laureatė.
Kauno miesto mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 varžybos
Mokyklos mergaičių komanda: Miglė Vaižgėlaitė (6 b klasė), Rugilė Misiukevičiūtė, Paulina Morkulytė, Emilė Karušytė, Evita Bitinaitė, Taja Slušnytė (6 a klasė), Kristina Gritė (7 a klasė), Karina Medvedevaitė (7 b klasė). Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Ingrida Siliūnienė – I vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 finalinėse varžybose.
Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5x5 finalinės varžybos
Mokyklos berniukų  komanda:  Gabrielius Buslys (6 a klasė),  Rokas Stumbraitis (6 b klasė), Donatas Liutvinas (6 b klasė), Matas Dubosas (6 b klasė), Titas Jurkevičius (6 b klasė), Marijus Palšys (7 a klasė), Aistis Jakutonis (7 a klasė), Benediktas Gudžinskas (7 a klasė), Martynas Džiugas  (7 a klasė), Deividas Liutvinas (7 b klasė). Komandos treneris Antanas Andriuškevičius – II vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 finalinėse varžybose.
Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos rašinio konkursas „Laiškas vairuotojui“.
Kristina Gritė (7 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Meilė Švėgždaitė)  –  rašiniui  II vietą skyrė UAB „Kauno autobusai“, saugaus vaiko mokyklos vertinimo komisija įteikė padėką ir dovanų kuponą.

 

Archyvas

2016-2017 mokslo metai

TARPTAUTINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS
Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA – 2017“.
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – III vietos diplomas. 
Martynas Džiugas (6 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) geriausių Lietuvos matematikų 10-tuke.
Tarptautinė anglų kalbos ir matematikos olimpiada „KINGS 2016“
Anglų kalbos olimpiada
Augustinas Vinskauskas (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III vietos diplomas.
Dominykas Vaičiukynas (7 a klasė, anglų kalbos mokytoja A. Spingytė) – III vietos diplomas.
Alan Farach (8 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III vietos diplomas.
Matematikos olimpiada
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) –  III vietos diplomas. 
Skirmantas Belovas (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) pripažintas geriausiu mokinių klubo nariu.
Tarptautinis konkursas „Kengūra“. 
Kalbų Kengūra
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Auksinė kengūra
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra
Vilius Kasatkinas (7 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra
RESPUBLIKINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS
Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS 2016“
Mažylių grupėje (3-4 klasės) šalyje dalyvavo 2284 mokiniai, iš jų Kauno mieste 254, o mokykloje 32 mokiniai.
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – IV vieta Lietuvoje, II vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Skirmantas Belovas (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė)  – V vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Nojus Karosevičius  (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – IX vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Vakaris Alksnis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Meda Bielskutė (4 b klasė, mokytoja K. Biknienė)  –vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Danielius Jokubaitis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  XV vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Mantas Janušauskis (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė)  21 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke,
Jokūbas Kulakauskas (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  23 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Patrikas Jočys (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  27 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Mokykla pateko tarp šalies mokyklų, kuriose gausiausiai dalyvavo pradinių klasių mokiniai ir apdovanota „Bebro“ žaidimo kortelėmis. Kortelių rinkiniai įteikti 3 a, 4 a ir 4 b klasėms.
Bičiulių  grupėje (5-6 klasės) šalyje varžėsi 9573 mokinai, iš jų Kauno mieste 1582, o mokykloje 63 mokiniai.
Martynas Džiugas (6a klasė,  mokytoja L. Boguševičienė) – rezultatas geriausių šalies šeštokų penkiasdešimtuke (50 vieta šalyje) ir XII vieta geriausių Kauno miesto šeštokų trisdešimtuke.
Ieva Černevičiūtė, (6a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – 28 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Respublikinis edukacinis lietuvių k, matematikos, biologijos, anglų k. konkursas „OLYMPIS 2016“ Rudens sesija
Adelė Kulakauskaitė, Deimilė Kvederytė, Gustė Morkulytė, Rugilė Rachlevičiūtė (1 a klasė, mokytoja V. Streckienė)  konkurso medaliai
Anglų kalbos konkursas
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Anita Imšaitė (6 b klasė, mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Istorijos konkursas
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Emilė Karušytė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Paulina Morkulytė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas Maironio lietuvių literatūros muziejuje
Kasparas Bendoraitis (1 b klasė, mokytoja L. Mikailienė) I turo nugalėtojas, respublikinio moksleivių skaitovų konkurso laureatas.
Respublikinis projektas–konkursas „Giminės medis“ 
Aleksandras Kantminas (6 a klasė) – laureatas
Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ 
Henrikas Urbietis (7 a klasė, mokytoja A. Spingytė) – laureatas
Austė Gintilaitė (8 a klasė, mokytoja I. Franckaitytė) – laureatė
4 klasių mokinių vaizdinių pranešimų anglų kalba čempionatas „ENGLICH SPEECH CHAMPIONSHIP – 2017“  
Mantas Samulionis (a a klasė, anglų kalbos mokytoja D. Junelienė) – II vieta
Respublikinis lietuvių kalbos konkursas „Švari kalba – švari galva“ 
Austėja Žurauskaitė (8 a klasė, mokytoja Meilė Švėgždaitė) – I etapo nugalėtoja
Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės „LADYGOLAS“ 
Mokyklos komanda: Rugilė Misiukevičiūtė, Miglė Vaižgėlaitė, Akvilė Gulevičiūtė, Karina Medvedevaitė, Taja Slušnytė, Paulina Morkulytė, Emilė Karuįytė, Kristina Gritė, Evita Bitinaitė ( trenerė I. Siliūnienė) – Kauno mieste I vieta, Kauno apskrities finale I vieta. Miglė Vaižgėlaitė pripažinta geriausia komandos žaidėja. 
KAUNO MIESTO KONKURSAI, OLIMPIADOS
Matematikos olimpiada 
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – VII vieta
8 klasių mokinių biologijos olimpiada „Žmogus. Gamta. Sveikata.“ 
Austė Gintilaitė (5 a klasė, mokytoja D. Leitanienė) – IV vieta
VDU Kauno istorijos olimpiada 
Vilius Kasatkinas (7 a klasė, mokytoja J. Latakienė) – III vieta 7-8 klasių grupėje
5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 
Austėja Žurauskaitė (8 a klasė, mokytoja M. Švėgždaitė) – I vieta
5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada „Kalba valdo ir karalius“ 
Mantas Bartušis (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
Anita Imšaitė (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
Lina Mockūnas
(6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
Martyna Nemeravičiūtė (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
7-8 klasių mokinių rašinio konkursas „Laiškas vairuotojui“
Julija Urbonaitė
(7 a klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – konkurso nugalėtoja
Dominykas Vaičiukynas
(7 a klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – konkurso nugalėtovas
5-6 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“ 
Vilius Kasatkinas (7 a klasė, mokytoja V. Barauskienė) – III vieta
Meninio skaitymo konkursas „Tauta prasideda nuo žodžio
Gytis Daubaras (1 a klasė, mokytoja V. Streckienė)  I turo nugalėtojas 
Tomas Bytautas (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė)  II vieta 
Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Deklamuoju Lietuvai” skirtas Jono Žemaičio-Vytauto 108-osioms gimimo metinėms paminėti“
Kasparas Bendoraitis (1 b klasė, mokytoja L.Mikailienė) laureatas
Skaitovų konkursas, skirtas 2017 m. poetams jubiliatams, vaikų literatūros muziejuje
Tomas Bytautas (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė)  nugalėtojas 
Kauno krašto ateitininkų meninio skaitymo konkursas ,,Tikiu aš dieną – didelę ir šviesią“
Viltė Baravykaitė, Gabija Selelionytė, Deimantė Selelionytė (5 c klasė, parengė mokytoja L. Brazienė), Rusnė Abramavičiūtė (6 a, parengė mokytoja L. Brazienė) laureatės.
 Pasakų personažo – kiškio konkursas „Šimtas zuikių susirinko“  vaikų literatūros muziejuje
 Medeinė Daukutytė (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė) – nugalėtoja
Kauno miesto mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kelionė į matematikos šalį“
Urtė Daukutytė (7 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – VI vieta
Gabrielė Kolbutė, Gerda Kriaučiūnaitė (7a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – VII vieta
Gabija Ramoškaitė, Gintarė Andraitytė (8 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – IX vieta
Marius Petravičius (10 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – IV vieta
Kauno miesto moksleivių piešinių ir plakatų paroda–konkursas „Saugokime gamtą“
Dalyvavo 12 mokinių, iš jų 5 mokiniai: Meida Narbutaitė (5 a klasė), Karina Stabrauskaitė (6b klasė), Eglė Tauraitė, Austėja Žurauskaitė, Gustas Kazlauskas (8 a klasė, mokytoja D. Leitanienė) apdovanoti diplomais už sėkmingą dalyvavimą
Kauno miesto mokinių piliakalnių maketų, fotografijų ir piešinių konkursas „Tėviškės raštuos mano Lietuva“
Ugnė Petrauskaiė, Gustė Bagdonaitė (2 b klasė mokytoja V. Paškauskienė) parengė konkursui piliakalnio maketą – III vieta
Kauno m. mokyklų žaidynių  mergaičių kvadrato I-o etapo varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) I vieta
Kauno m. mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5x5 varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) atrankos varžybose I vieta, finalinėse futbolo 5x5 varžybose. III vieta.
Mokinių pasiekimai 2015-2016 mokslo metais
Mokinių pasiekimai 2014-2015 mokslo metais
Mokinių pasiekimai 2013-2014 mokslo metais