Mokinių pasiekimai

2017-2018 mokslo metai

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas Maironio lietuvių literatūros muziejuje
Gytis Daubaras, (2 a klasė, mokytoja Valerija Streckienė) – respublikinio moksleivių skaitovų konkurso I turo nugalėtojas.

Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS 2017“
Mokykloje konkurse dalyvavo 153 mokiniai. Didžiuojamės mokiniais, pasiekusiais puikų rezultatų.
Nykštukų grupėje:
Rustė Gūdmantaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – IV vieta tarp Kauno miesto pirmokų ir 36 vieta šalyje.
Karina Fotinaitė (1 b klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – XIII vieta tarp Kauno miesto pirmokų ir 74 vieta šalyje.
Ugnė Gustaitytė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – I vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 20 vieta šalyje.
Nedas Ivanauskas (2 b klasė, mokytoja I. Gancevskaitė) – III vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 30 vieta šalyje.
Viltė Puskunigytė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – IX vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 88 vieta šalyje.
Ugnė Gineitaitė (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – XIV vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 102 vieta šalyje.
Julius Juodsnukis (2 a klasė, mokytoja V. Streckienė) – XIV vieta tarp Kauno miesto antrokų ir 102 vieta šalyje.
Bičiulių grupėje:
Patrikas Jočys (5 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – X vieta tarp Kauno miesto penktokų ir 43 vieta šalyje.
Viktorija Šliužaitė (6 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – VII vieta tarp Kauno miesto šeštokų ir 29 vieta šalyje.
Mindaugas Gudaitis (6 a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – XV vieta tarp Kauno miesto šeštokų ir 66 vieta šalyje.

Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 varžybos
Mokyklos mergaičių komanda: Miglė Vaižgėlaitė (6 b klasė), Rugilė Misiukevičiūtė, Paulina MorkulytėEmilė KarušytėEvita BitinaitėTaja Slušnytė (6 a klasė), Kristina Gritė (7 a klasė), Karina Medvedevaitė (7 b klasė). Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Ingrida Siliūnienė –  I vieta Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 varžybose.

KAUNO MIESTO KONKURSAI, OLIMPIADOS

Kauno miesto mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 varžybos
Mokyklos mergaičių komanda: Miglė Vaižgėlaitė (6 b klasė), Rugilė Misiukevičiūtė, Paulina Morkulytė, Emilė Karušytė, Evita Bitinaitė, Taja Slušnytė (6 a klasė), Kristina Gritė (7 a klasė), Karina Medvedevaitė (7 b klasė). Komandos trenerė kūno kultūros mokytoja Ingrida Siliūnienė – I vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 finalinėse varžybose.

Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 finalinės varžybos
Mokyklos berniukų  komanda:  Gabrielius Buslys (6 a klasė),  Rokas Stumbraitis (6 b klasė), Donatas Liutvinas (6 b klasė), Matas Dubosas (6 b klasė), Titas Jurkevičius (6 b klasė), Marijus Palšys (7 a klasė), Aistis Jakutonis (7 a klasė), Benediktas Gudžinskas (7 a klasė), Martynas Džiugas  (7 a klasė), Deividas Liutvinas (7 b klasė). Komandos treneris Antanas Andriuškevičius – II vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5×5 finalinėse varžybose.

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos rašinio konkursas „Laiškas vairuotojui“.
Kristina Gritė (7 a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Meilė Švėgždaitė)  –  rašiniui  II vietą skyrė UAB „Kauno autobusai“, saugaus vaiko mokyklos vertinimo komisija įteikė padėką ir dovanų kuponą.

2016-2017 mokslo metai

TARPTAUTINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS

Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA – 2017“.
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – III vietos diplomas. 
Martynas Džiugas (6 a klasė, matematikos mokytoja A. Gicevičienė) geriausių Lietuvos matematikų 10-tuke.

Tarptautinė anglų kalbos ir matematikos olimpiada „KINGS 2016“
Anglų kalbos olimpiada
Augustinas Vinskauskas (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III vietos diplomas.
Dominykas Vaičiukynas (7 a klasė, anglų kalbos mokytoja A. Spingytė) – III vietos diplomas.
Alan Farach (8 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III vietos diplomas.
Matematikos olimpiada
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) –  III vietos diplomas. 
Skirmantas Belovas (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) pripažintas geriausiu mokinių klubo nariu.

Tarptautinis konkursas „Kengūra“. 
Kalbų Kengūra
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Auksinė kengūra
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra
Vilius Kasatkinas (7 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – Oranžinė kengūra

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI, OLIMPIADOS

Informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS 2016“
Mažylių grupėje (3-4 klasės) šalyje dalyvavo 2284 mokiniai, iš jų Kauno mieste 254, o mokykloje 32 mokiniai.
Mantas Samulionis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė) – IV vieta Lietuvoje, II vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Skirmantas Belovas (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė)  – V vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Nojus Karosevičius  (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė) – IX vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Vakaris Alksnis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Meda Bielskutė (4 b klasė, mokytoja K. Biknienė)  –vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Danielius Jokubaitis (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  XV vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Mantas Janušauskis (3 a klasė, mokytoja R. Adomavičienė)  21 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke,
Jokūbas Kulakauskas (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  23 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Patrikas Jočys (4 a klasė, mokytoja I. Čiulkinienė)  27 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.
Mokykla pateko tarp šalies mokyklų, kuriose gausiausiai dalyvavo pradinių klasių mokiniai ir apdovanota „Bebro“ žaidimo kortelėmis. Kortelių rinkiniai įteikti 3 a, 4 a ir 4 b klasėms.
Bičiulių  grupėje (5-6 klasės) šalyje varžėsi 9573 mokinai, iš jų Kauno mieste 1582, o mokykloje 63 mokiniai.
Martynas Džiugas (6a klasė,  mokytoja L. Boguševičienė) – rezultatas geriausių šalies šeštokų penkiasdešimtuke (50 vieta šalyje) ir XII vieta geriausių Kauno miesto šeštokų trisdešimtuke.
Ieva Černevičiūtė, (6a klasė, mokytoja L. Boguševičienė) – 28 vieta geriausių Kauno miesto mokinių trisdešimtuke.

Respublikinis edukacinis lietuvių k, matematikos, biologijos, anglų k. konkursas „OLYMPIS 2016“ Rudens sesija

Adelė Kulakauskaitė, Deimilė Kvederytė, Gustė Morkulytė, Rugilė Rachlevičiūtė (1 a klasė, mokytoja V. Streckienė)  konkurso medaliai
Anglų kalbos konkursas
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Anita Imšaitė (6 b klasė, mokytoja I. Franckaitytė) – I laipsnio diplomas
Istorijos konkursas
Mindaugas Gudaitis (5 a klasė,  mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Emilė Karušytė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – II laipsnio diplomas
Paulina Morkulytė (5 a klasė, anglų kalbos mokytoja I. Franckaitytė) – III laipsnio diplomas

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas Maironio lietuvių literatūros muziejuje
Kasparas Bendoraitis (1 b klasė, mokytoja L. Mikailienė) I turo nugalėtojas, respublikinio moksleivių skaitovų konkurso laureatas.

Respublikinis projektas–konkursas „Giminės medis“ 
Aleksandras Kantminas (6 a klasė) – laureatas

Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“ 
Henrikas Urbietis (7 a klasė, mokytoja A. Spingytė) – laureatas
Austė Gintilaitė (8 a klasė, mokytoja I. Franckaitytė) – laureatė

4 klasių mokinių vaizdinių pranešimų anglų kalba čempionatas „ENGLICH SPEECH CHAMPIONSHIP – 2017“  
Mantas Samulionis (a a klasė, anglų kalbos mokytoja D. Junelienė) – II vieta

Respublikinis lietuvių kalbos konkursas „Švari kalba – švari galva“ 
Austėja Žurauskaitė (8 a klasė, mokytoja Meilė Švėgždaitė) – I etapo nugalėtoja

Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės „LADYGOLAS“ 
Mokyklos komanda: Rugilė Misiukevičiūtė, Miglė Vaižgėlaitė, Akvilė Gulevičiūtė, Karina Medvedevaitė, Taja Slušnytė, Paulina Morkulytė, Emilė Karuįytė, Kristina Gritė, Evita Bitinaitė ( trenerė I. Siliūnienė) – Kauno mieste I vieta, Kauno apskrities finale I vieta. Miglė Vaižgėlaitė pripažinta geriausia komandos žaidėja. 

KAUNO MIESTO KONKURSAI, OLIMPIADOS

Matematikos olimpiada 
Nida Kazlauskaitė (5 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – VII vieta

8 klasių mokinių biologijos olimpiada „Žmogus. Gamta. Sveikata.“ 
Austė Gintilaitė (5 a klasė, mokytoja D. Leitanienė) – IV vieta

VDU Kauno istorijos olimpiada 
Vilius Kasatkinas (7 a klasė, mokytoja J. Latakienė) – III vieta 7-8 klasių grupėje

5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 
Austėja Žurauskaitė (8 a klasė, mokytoja M. Švėgždaitė) – I vieta

5-6 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada „Kalba valdo ir karalius“ 
Mantas Bartušis (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
Anita Imšaitė (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) III vieta
Lina Mockūnas
(6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta
Martyna Nemeravičiūtė (6 b klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) – III vieta

7-8 klasių mokinių rašinio konkursas „Laiškas vairuotojui“ 
Julija Urbonaitė
(7 a klasė, mokytoja D. Gasiūnienė)konkurso nugalėtoja
Dominykas Vaičiukynas
(7 a klasė, mokytoja D. Gasiūnienė) konkurso nugalėtovas

5-6 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“ 
Vilius Kasatkinas (7 a klasė, mokytoja V. Barauskienė) – III vieta

Meninio skaitymo konkursas „Tauta prasideda nuo žodžio
Gytis Daubaras (1 a klasė, mokytoja V. Streckienė)  I turo nugalėtojas 
Tomas Bytautas (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė)  II vieta 

Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Deklamuoju Lietuvai” skirtas Jono Žemaičio-Vytauto 108-osioms gimimo metinėms paminėti“
Kasparas Bendoraitis (1 b klasė, mokytoja L.Mikailienė) laureatas

Skaitovų konkursas, skirtas 2017 m. poetams jubiliatams, vaikų literatūros muziejuje
Tomas Bytautas (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė)  nugalėtojas 

Kauno krašto ateitininkų meninio skaitymo konkursas ,,Tikiu aš dieną – didelę ir šviesią“
Viltė Baravykaitė, Gabija Selelionytė, Deimantė Selelionytė (5 c klasė, parengė mokytoja L. Brazienė), Rusnė Abramavičiūtė (6 a, parengė mokytoja L. Brazienė) laureatės.

 Pasakų personažo – kiškio konkursas „Šimtas zuikių susirinko“  vaikų literatūros muziejuje
 Medeinė Daukutytė (2 a klasė, mokytoja D. Berentienė) – nugalėtoja

Kauno miesto mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kelionė į matematikos šalį“
Urtė Daukutytė (7 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – VI vieta
Gabrielė Kolbutė, Gerda Kriaučiūnaitė (7a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – VII vieta
Gabija Ramoškaitė, Gintarė Andraitytė (8 a klasė, mokytoja A. Gicevičienė) – IX vieta
Marius Petravičius (10 a klasė, mokytoja R. Sanspreiškienė) – IV vieta

Kauno miesto moksleivių piešinių ir plakatų paroda–konkursas „Saugokime gamtą“
Dalyvavo 12 mokinių, iš jų 5 mokiniai: Meida Narbutaitė (5 a klasė), Karina Stabrauskaitė (6b klasė), Eglė Tauraitė, Austėja Žurauskaitė, Gustas Kazlauskas (8 a klasė, mokytoja D. Leitanienė) apdovanoti diplomais už sėkmingą dalyvavimą

Kauno miesto mokinių piliakalnių maketų, fotografijų ir piešinių konkursas „Tėviškės raštuos mano Lietuva“
Ugnė Petrauskaiė, Gustė Bagdonaitė (2 b klasė mokytoja V. Paškauskienė) parengė konkursui piliakalnio maketą – III vieta

Kauno m. mokyklų žaidynių  mergaičių kvadrato I-o etapo varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) I vieta

Kauno m. mokyklų žaidynių mergaičių futbolo 5×5 varžybos
Mokyklos komanda (parengė mokytoja I. Siliūnienė) atrankos varžybose I vieta, finalinėse futbolo 5×5 varžybose. III vieta.

Mokinių pasiekimai 2015-2016 mokslo metais

Mokinių pasiekimai 2014-2015 mokslo metais

Mokinių pasiekimai 2013-2014 mokslo metais