Linkėjimai vasarai

Linkėdami visiems šiltos ir saugios vasaros stovyklėlės „,Mažieji gamtos tyrėjai 17“ stovyklautojai dalinasi įsimintiniausiomis akimirkomis: kartu su pradinių klasių mokytojomis sutvarkyti mokyklos gėlynai, aplankyti gražieji gamtos kampeliai Santakoje, Pažaislyje,... Linkėjimai vasarai

Daugiau ›

2017-2018 m. m. priimtų į 1 klasę mokinių sąrašas:

Priimti į 1 klasę: Anužis Martynas Bartninkas Edvardas Eugenijus Baušys Ignas Dmitrenko Margarita Fotinaitė Karina Gabinaitytė Akvilė Genevičius Mantas Gručkiūnaitė Simona Gūdmantaitė Rustė Jakutonis Ugnius Kazlauskas Dominykas Kielius Martynas Krasuckas Gerdas...

Mokslo metų pabaigos ekskursija

Mokslo metų pabaigoje 3 a klasės mokiniai (mokytoja Raimonda Adomavičienė) vyko į ekskursiją – aplankė Raudondvario, Raudonės, Panemunės pilis, kopė į Seredžiaus (Palemono), Ramybės, Gedimino kapo piliakalnius, grožėjosi Nemuno vingiu iš Raudonės pilies bokšto, žaidė... Mokslo metų pabaigos ekskursija

Daugiau ›

Susipažinkite – nominacija „Metų pradinukas“

Nepažįstate? Susipažinkite: Ieva Pališkytė, 3a klasės mokinė, nominuota „Metų pradinukas“ apdovanojimui, pirmūnė, klasės seniūnė. Ieva puikiai groja akordeonu ir šiais mokslo metais jau daug laimėjo: Tarptautinis akordeonistų konkursas „Akordeono dienos“, Praha – II... Susipažinkite – nominacija „Metų pradinukas“

PASITIKOME VASARĄ LINKSMAI!

Gegužės 30 dieną, paskutinę mokslo metų dieną, pradinių klasių mokiniai su mokytojomis spalvotomis grupelėmis keliavo į Lengvosios atletikos sporto maniežą. Ten visus pasitiko LSU dėstytojas Vytautas Streckis ir sportininkės-daugiakovininkės Sandra bei Diana. Jie... PASITIKOME VASARĄ LINKSMAI!

Daugiau ›

Mūsų mokyklos plaukikai vėl pirmi!

Kaune vykusiose plaukimo varžybose „OLYMPIA TAURĖ 2017″ Vakaris Alksnys (4 a klasė) rungtyje 50 m nugara užėmė prizinę I VIETĄ; Meda Bielskutė (4 b klasė) 50 m krūtine – I VIETĄ; Eidas Bielskus (3 a klasė) 50 m krūtine ir laisvu stiliumi DVI PIRMAS VIETAS. Pagal... Mūsų mokyklos plaukikai vėl pirmi!

„Vasarinukų“ šventė

1a klasės mokiniai (mokytoja Valerija Streckienė) per visus mokslo metus sveikino klasės draugus su gimimo diena ir gamino dovanėles. Bet gegužės 29 dieną nudžiugino net 8 savo klasės draugus – „vasarinukus“, kurių gimtadieniai yra vasaros metu, kada mokiniai... „Vasarinukų“ šventė

Šaradukų piknikėlis mokyklos kieme

Mokytoja Inga sukvietė visą 1 c klasės bendruomenę į renginuką „Mūsų vaikystės spalvos“ mokyklos kieme. Linksmos dainos, smagūs šokiai, gražūs padėkų žodžiai, skanios vaišės, puiki nuotaika… Smagu būti kartu! Šaradukų piknikėlis mokyklos kieme

Daugiau ›

Mes – už gamtą be šiukšlių!

Gegužės 26 d. pradinukai šurmuliavo aktų salėje. Vyko suvenyrų iš buitinių atliekų paroda, mokėmės rūšiuoti šiukšles. Visos klasės parengė prisistatymo numerius (vaidino, šoko, deklamavo, dainavo ir skandavo) bei pasakojimus apie stiklo, popieriaus, plastiko,... Mes – už gamtą be šiukšlių!

Daugiau ›

Nacionalinė akcija mokiniams „AR TU PLAUKI?“

1 a, 1 c, 3 a ir 4 a klasių mokiniai (mokytojos Valerija Streckienė, Inga Gancevskaitė, Raimonda Adomavičienė ir Irena Čiulkinienė) dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, Lietuvos plaukimo federacijos, LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos savivaldybių... Nacionalinė akcija mokiniams „AR TU PLAUKI?“