Gudručiai Lietuvos aviacijos muziejuje

Spalio 17 d., auksinio rudens rytą ,Gudručių studijos vaikai drauge su auklėtoja Dovile Purga bei  vyr.auklėtoja Jurgita Paulauskaite išvyko į Lietuvos aviacijos muziejų. Muziejuje visi Gudručiai sužinojo, kodėl ir dėl ko skrenda lėktuvai bei kokių jų yra. Galėjo... Gudručiai Lietuvos aviacijos muziejuje

„Rudnosiukų“ viešnagė Aviacijos muziejuje

Šį šiltą rudes rytą, t. y. 2017 m. spalio 16 d., „Rudnosiukų“ studijos vaikučiai – rudnosiukai su auklėtoja Jurgita Žarkaitiene ir auklėtojos padėjėja Gintare Draudvilaite, važiavo į Lietuvos aviacijos muziejų. Edukacinės programos metu vaikai įgavo daug žinių apie... „Rudnosiukų“ viešnagė Aviacijos muziejuje

Daugiau ›

AKCIJA „Mano žaisliukai man jau per maži“

Šiemet kaip ir kiekvieną rudenį buvo organizuojama akcija, skirta padovanoti žaisliukų studijoms.  Akcijos metu surinkta, daug žaisliukų: konstruktoriai, mašinėlės, lavinamieji žaidimai, lėlytės ir t.t. Didžioji dalis žaislų buvo skirti naujai lopšelio grupei –... AKCIJA „Mano žaisliukai man jau per maži“

Paroda „Rudeninė puokštė“

Keičias lapai kas dieną, Juos pakanda šalna, Mus vilioja po vieną Ir tiesa, ir darna. (Rudenio lapai, L. Zinkevičius) Spalio 9 – 13 dienomis darželio foje buvo parengta paroda – „Rudeninė... Paroda „Rudeninė puokštė“

Daugiau ›

Projektas „Darželio erdvių turtinimas“

Spalio mėnesį darželio auklėtojos: vyr. auklėtoja Jurgita Paulauskaitė, auklėtoja Aistė Narbutavičienė bei Dovilė Baranauskytė įgyvendino projektą „Darželio erdvių turtinimas“. Projekto tikslas sukurti kuo daugiau erdvių, skatinančių vaikų aktyvų judėjimą, pažinimo... Projektas „Darželio erdvių turtinimas“

Šypsenos diena

Spalio 6 dieną, penktadienį, „Gudručių“ studijos vaikai pasveikino visus darželio vaikus, tėvelius, auklėtojas, auklėtojų padėjėjas bei įstaigos bendruomenę su tarptautine šypsenos diena. Pagamino plakatą ant kurio parašė – NUSIŠYPSOK! Papuošė plakatą savo... Šypsenos diena

Rudens gėrybių šventė

Rugsėjo 27 dienos rytą visi maži ir dideli, buvo pakviesti į Rudens gėrybių šventę, kuri vyko darželio foje! Šventę organizavo auklėtojos Gintarė Arbačiauskienė ir Jurgita Žarkaitienė. Joje aktyviai dalyvavo visų darželio studijų vaikai ir jų... Rudens gėrybių šventė

Daugiau ›

Projektas „Kauno vaikai šypsosi“

Rugsėjo 26 dieną startavo projektas Kauno vaikai šypsosi. Linksmučių, Gudručių, Šnekučių, Stipručių, Čiauškučių, Smalsučių, Rudnosiukų studijų vaikai ir auklėtojos noriai dalyvavo programos atidarymo šventėje. Dalyviai į šventę atvyko pasipuošę karūnomis ir plačiai... Projektas „Kauno vaikai šypsosi“

Daugiau ›

Startavo projektas „Kauno vaikai šypsosi“

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvauja ilgalaikiame projekte „Kauno vaikai šypsosi“, kurios siekis – kryptingai vaikams formuoti taisyklingus burnos higienos įgūdžius, kurie taptų įpročiu, taip mažinant dantų ėduonies rizika. Spalio 26 d. vyko... Startavo projektas „Kauno vaikai šypsosi“

Išvyka į teatrą

Rugsėjo 19 d. „Rudnosiukų“ studijos grupės auklėtiniai su auklėtojomis Jurgita Žarkaitiene ir Gintare Draudvilaite vyko į nacionalinį Kauno dramos teatro spektaklį „Ežiukas rūke“. Spektaklio veikėjai (ežiukas, voverytė, paršiukas ir kiškis) visus vaikus labai greitai... Išvyka į teatrą

Daugiau ›

Rugsėjo pirmosios šventė „Rudnosiukuose“

„Rudnosiukų“ studijos grupėje įvyko Rugsėjo 1 d. šventė. Vaikus ir jų tėvelius sutiko auklėtojos Jurgita Žarkaitienė bei Gintarė Draudvilaitė. Šventė buvo pradėta nuoširdžiais ir gražiais sveikinimais, žaidimais. Žaidimų metu buvo daug juoko ir gerų emocijų. Užbaigus... Rugsėjo pirmosios šventė „Rudnosiukuose“

Rugsėjo pirmoji….

Ruduo… Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę… Ruduo… Susimąstai, kuo vasara turtinga. Ruduo… Alsuoja dienos pilnatve. Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios, išmintis pro darželio atviras duris pasklidę.   Rugsėjo... Rugsėjo pirmoji….