Spalio 30d. 10 val. “Smalsučių“ studijos ugdytiniai kartu su muzikos pedagoge Alma Andrašiūniene ir studijos mokytojomis – Simona Petrošiūte ir Dovile Purga, dalyvavo ikimokyklinių įstaigų, instrumentinės muzikos festivalyje – „Pagrokim“.
Pagrindinis festivalio tikslas – skatinti instrumentinės muzikos panaudojimą ikimokyklinėse įstaigose, plėsti instrumentinės muzikos suvokimą naudojant įvairias muzikavimo priemones, rūšis, formas, muzikos stilistiką, puoselėti ansamblio muzikavimo tradicijas, ugdyti vaikų kūrybinę saviraišką, atlikimo džiaugsmą, ritmiškumą. Festivalis vyko virtualioje erdvėje, visi dalyviai 10 val. prisijungė prie internetinės platformos – „Zoom“. Internetinio susitikimo metu, visi dalyviai kartu atliko, Sauliaus Petreikio kūrinį – „Ei vaka“. Taip pat ugdytiniai atliko ir antrą kūrinį – „Cross Dance-Shenanigans“ grodami su muzikiniais instrumentais(lazdelėmis, tambūrais, barškučiais).
Norime padėkoti festivalio organizatoriams už tokį puikų renginį bei Kauno lopšelio-darželio „Želmenėlis“ direktorei, Saulei Šerėnienei už bendradarbiavimą ir visiems prisidėjusiems :))