Žiemišką, sausio 10-ąją dieną, “Gudručių” studijos ugdytiniai sulaukė nuostabios staigmenos – kvietimo į sveiko laisvalaikio studiją “Sveiki, sveiki”. Staigmeną visai studijai suorganizavo jų draugė – Žemyną su tėveliais. Sveiko laisvalaikio studijoje vaikai klausėsi pranešimo apie taisyklingą dantukų valymą ir kaip juos taisyklingai prižiūrėti, kad neatsirastų kirminukų. Po pranešimų vaikai dalyvavo įvairiuose užduotyse. Estafetės buvo linksmos, įdomios ir pareikalavo susikaupimo bei vikrumo. Pertraukėlės metu vaikai vaišinosi sveikais užkandžiais. Po pertaukėlės, ugdytiniai sužinojo apie cukrų ir, kad nedera juo piknaudžiauti. Visoms veikloms pasibaigus vaikai džiaugėsi žaidimais ir linksmybėmis su draugais. Nuostabus laikas praleistas, “Sveiki, sveiki” studijoje. Sakome ačiū už tokią nuostabią pramogą Žemynai ir jos tėveliams Jolitai ir Gintautui Radviloms.